Menü Kapat

Genel

Beğendiğin ürünün üzerine tıklayarak sepete gönderdikten sonra sepetim sayfasından sepetinizdeki ürün sayısı kadar fotoğraf yüklemesi yapıp ödeme ekranına ilerleyebilirsiniz
Sen siparişini verdikten hemen sonra siparişini hazırlamaya başladığımız için fotoğraf değişimi yapamıyoruz.
Siparişin ile ilgili detayları hesabım sayfasından takip edebilirsin.

Ödeme

www.fotomaksimum.com dan kredi Kartı, Banka Kartı veya Kapıda Ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsin.
Evet 🙂 Siparişinizi oluştururken çdeme sayfasından kapıda ödeme seçeneğini seçebilirsiniz.
Fotomaksimum olarak kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu yüzden oldukça güvenilir ve modern bir güvenlik sistemimiz mevcut. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri Ssl-3D Secure alt yapılarını kullanıyor ve güvenilir bir alışveriş imkânı sunuyoruz.

Ürün

Fotomaksimum olarak sizin İçin en hoş ve en üst düzey kalitede ürünler sunmaya çalışıyoruz. Orjinal fotoğraf Kağıdı kullanıyoruz, kesinlikle ömrü kısa kuşe kağıt kullanmıyoruz.
Fotoğraflarının çözünürlüğü 1000×1000 pixelden büyük olmalı. Ayrıca fotoğraflarda bulunan filtreler, karanlık ortam gibi etkenler fotoğraftaki net görüntüyü büyük oranda etkileyebiliyor. Ekranlarda fotoğrafların olduğundan daha parlak ve renkli göründüğünü de hesaba katarsak, en güzel sonuç için daha canlı, filtresiz ve karanlık ortamda çekilmemiş fotoğraflar seçmeni tavsiye ediyoruz.
Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürünlerin fotoğraflarını bize sipariş numarası ile birlikte whatsapp hattımızdan gönderebilirsin. Detaylı incelemeden sonra bizim hatamız olan ürünü yeniden hazırlayarak ücretsiz olarak sana göndereceğiz 🙂
Fotomaksimum ürünlerinin içeriği tamamen sana özel ve kişisel ürünler olduğu için iade edemiyorsun.

Kargo

Siparişini en fazla 3 iş günü sonrasında kargoya teslim ediyoruz. Tabii genelde daha erken oluyor 🙂
Sürat Kargo, ve Ptt Kargo ile çalışıyoruz.
Fotomaksimum’dan yaptığın tüm alışverişlerde, 60tl üzerinde kargo bedavadır.Altına ise Türkiye’nin her yerine adrese teslim kargo 12 TL’dir.
Kargo ücretine ek olarak 60 tl üzerinde 9 TL, 60tl Altına ise 4 tl tutarında kargo firmalarının aldığı kapıda ödeme hizmet bedeli eklenir.
Siparişlerin 1-4 iş günü içinde teslim edilir. (Bazı bölgelerin teslimat şartları yoğunluktan dolayı farklılık gösterebiliyor.
Siparişiniz kargoya verildikten 3 gün sonra elinize ulaşmadı ise bizimle whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Ürünlerimiz özel kutularında gönderilmektedir. Taşıma esnasında yaşanması mümkün her türlü sorun nedeniyle, ürünü teslim alırken gerekli kontrolleri yapmanı önemle rica ederiz. Siparişinde hasar, yanlış ürün durumu ya da eksik ürün olması halinde bize sipariş numaran ile birlikte whatsapp hattımızdan ulaşabilirsin.